Hotel Teplice Almond

*** Hotel Almond ubytovanie TepliceHotel  Almond Ubytovanie Teplice Popis .
Je situovaný v kĺudnej časti mesta zhruba 10 mijn.  chôdze od centra. Je pripravený ponúknu´t vám tie najlepšie služby. Je vyhĺadávaný pre tiché prostredie, jeho umiestnenie je vhodné pre turistov a obchodníkov s vyššími nárokmi

Hotel Almond Ubytovanie  Teplice Ubytovanie :
Celokvá kapacita je 22 miest, 2 trojmiestne izby, 7 dvojmiestnych izieb a 2 jednomiestne izby a  1 dvojmiestnya izba s bezbarierovým vstupom. Parkovisko je vedĺa hotela alebo v hotelovej garáži.

Hotel Almond Ubytovanie Teplice Služby :
Izby sú vybavené štýlovým nánytkom, socialnim prislušenstvom a Tv/SAT. Rańajky si môžete vybrať zo 4 menu alebo podĺa priania. K dispozícii je vybavená kuchyna čo ocenia hlavne maminky s detmi.

Hotel Almond Ubytovanie Teplice Šport :
- tenisové kurty, ihrisko na fotbal s umelím trávnikom na povrchu, zimný štadión, štadión FC Teplice, plavecká hala s tobogánom, squash, fitness.

Hotel Almond Ubytovanie Teplice Okolie :
15 km od hotela sú 2 golfové ihriská, jazdiareň a horský areál. Výborné podmienky pre zjazdové a bežecké lyžovanie. Neďaleko sa nachádza aj prírodné jazero Bachora. Zdarma vám požičiame bycikel.

Hotel Almond Ubytovanie Teplice Kultúra :
Mesto ponúka bohaté kultúrne  zážitky. Mnoho diskoték, clubov, biografii, divadlo, rôzne koncerty, v zime veľkolepé plesy.

K spríjemneniu pobytu  v Tepliciach si môžete vybrať zo 7 kúpelov : Cisárske kúpele, Hadie kúpele, Kamenné kúpele, Komplex sanatoria Beethoven, Nové kúpele, Sádové kúpele, Vojenské kúpele.

Požadujeme oznámenie neskorého príchodu !!!
Rezervácie bez oznámenia budú držané len do 17:00 hod !!!
Ospravedlnujeme sa za spôsobené problémy !!!
Hotel Teplice Almond - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Teplice Almond - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Teplice Almond - Iybz sú vybavené televízoromHotel Teplice Almond - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Teplice Almond - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Almond ubytovanie Teplice Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s

Adresa: Hotel Almond Stara Duchcovska 28 Teplice 41503 Czech Republic

E-mail: Hotel-Teplice-Almond@cz-hotel.eu